BARAJ

YAPIM: NO:9 PRODUCTIONS
KANAL: FOX
YÖNETMEN: Fatih Aksoy – Hasan Tolda Pusat
SENARYO: Hasan Tolga Pusat

Genel Hikaye

Nehir’in hikayesi bir yetimhanede başlar ve burada genç bir dolandırıcı olan Zerrin ile tanışır. Zerrin onu kanatlarının altına alır ve ona nasıl hayatta kalacağını, en önemlisi nasıl insanları dolandırabileceğini öğretir. İkili, bir çöpçatanlık uygulamasında dolandıracakları bir sonraki hedeflerini ararlarken beklenmedik bir şey olur. Nehir, uygulamadan tanıştığı Nazım’dan hoşlanmaya başlar ve Zerrin’in de dahil olduğu hayatını geride bırakıp Nazım ile tanışmaya karar verir. Nazım için kötü haber ise Nehir’in Nazım’ı sohbet ederlerken gönderilen fotoğraflardan dolayı yakışıklı ve genç olan Tarık olduğuna inanmasıdır.


Nehir, Nazım’a sürpriz yapınca, Tarık ve Nazım yer değiştirmek zorunda kalırlar. Çapkın ve karizmatik Tarık her geçen gün hayatının aşkına daha da yaklaşırken, Nazım da kenardan izlemek zorunda kalır.


İki adam sürekli birbirlerinin rollerini üstlenmek için mücadele ederlerken, Nehir de peşini bırakmayan karanlık geçmişinden kaçmaya çalışır. Beyaz bir yalan çeşitli sorunlara yol açacaktır. Her yeni gün bu üçlü için başka bir yalan ağı örerken belki de gerçekler hepsini özgür kılabilecek tek şeydir.


Peki insanların dış görünüşlerine göre yargılandığı bir dünyada gerçek aşk galip gelebilecek midir?

Oyuncular

Feyyaz Duman

Biran Damla Yılmaz

Burak Yörük

İman Casablanca

Gizem Karaca

Hira Su Yıldız

ve

Sumru Yavrucuk